لیست محصولات این تولید کننده آرتین ARTIN

شرکت ژاله نور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی می‌باشد که بصورت حرفه‌ای در زمینه Private lable (لیبل اختصاصی) فعالیت می‌نماید. این شرکت در دوره 20 ساله فعالیت گذشته خود توفیق قابل توجهی در راستای ارائه فرمولاسیون و طراحی محصول، تحقیق و توسعه، تولید، کنترل کیفی و خدمات به مشتریان با بهره‌جویی از بهترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا و با استفاده از متخصصین تراز اول این صنعت به دست آورده است تا ضمن محصولات موجود و ارائه محصولات جدید، جایگاه خود را به عنوان شرکتی مطرح و صاحب نام بیش از پیش تثبیت نماید. شرکت ژاله نور محصولات خود را تحت نام و نشان‌های تجاری گوناگون مطابق با استاندارهای ملی و بین‌المللی تولید و روانه بازار می‌نماید.
یکی از برندهای معروف این شرکت برند با کیفیت آرتین (Artin) می‌باشد که محصولات این برند شامل رنگ مو، اکسیدان، ماسک مو، سرم مو، نرم کننده مو، ژل مو و... است.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
  • اسپری موی خیلی قوی استیل اثر طولانی با بکارگیری فرمولی پیشرفته مواد غیر مضر کاهش خطرات احتمالی مواد شیمیایی بر سلامتی انسان حالت موهارا با ظاهری کاملا طبیعی حفظ می کند همچنین با استفاده از اسانس های معطر رایحه ای بی نظیر

    12,900 تومان موجود
    1 نقد(ها)
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف