لیست محصولات این تولید کننده فلورمار Flormar

برند فلورمار

مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی فلورمار تولید کشورهای معتبر و صاحب نام در این زمینه از جمله فرانسه و سوئیس می باشد.فلور مار دارای تاییدیه کیفیت برتر از سازمانها و موسسات معتبر بین المللی از جمله FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) و CRB سوئیس(موسسه کنترل کیفیت لوازم آرایشی و بهداشتی) بوده و تولیدات خود را هماهنگ با علوم و تکنولوژی روز دنیا به پیش می برد.

کیفیت و بسته بندی فلورمار به حدی است که اکنون به بیش از 24 کشور دنیا از جمله ایران صادر می گردد. بنا بر آمار معتبر عمده ترین مصرف کنندگان این محصولات در کشورها ی آمریکایی شمالی و اروپایی قرار دارند و این خود اهمیت انتخاب چنین محصولاتی را آشکار میکند.


همه تولیدات در راستای استانداردهای اتحادیه اروپاست و بازرسان ریز بین این اتحادیه نظارت مستمری بر نحوه تولید و توزیع آن دارند.به همین علت شرکت شرکت آرتا پرند شایا درصدد واردات و پخش اقلام فلورمار در ایران برآمده است، چرا که اعتقاد ما بر این است که: ایرانی استحقاق استفاده از بهترین محصولات را دارد.


این شرکت پله های ترقی را به سرعت طی نموده و در کمترین زمان ممکن موفق به اخذ گواهی شرایط خوب ساخت(GMP) و پروانه های بهداشتی واردات به شماره 15743 و 2988 از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان شده است

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف