لیست محصولات این تولید کننده میلادوپیز Mila Dopiz (نماینده رسمی)

جهت اطلاع از قیمت های این محصولات با ما تماس بگیرید

کمپانی میلادوپیز در سال 1938 میلادی با پشت سر گذاشتن سال‌ها تحقیق و بر اساس آخرین متدهای پیشرفته علمی پایه‌گذاری شد. تعهد به داشتن بالاترین کیفیت باعث شد که این شرکت پس از گذشت 70 سال همواره به‌عنوان یکی از مهم‌ترین پیشگامان تولید محصولات بهداشتی ضد سالخوردگی در دنیا مطرح باشد.


وضعیت پوست شما تأثیر بسزایی در زیبایی و نوع نگرش شما دارد. پوست شما ارزش آن را دارد تا ارزشمندترین محصولات بهداشتی و آرایشی را داشته باشد. محصولات میلادوپیز با تأثیرات زیان‌بار محیط‌زیست و عوامل پیری پوست به مبارزه برخاسته و راز جوان ماندن را به ارمغان می‌آورد. میلادوپیز طبیعی‌ترین و خالص‌ترین محصولات خود را که تهیه‌شده از عصاره گل‌های کوهپایه‌های آلپ، میوه‌های گرمسیری، جلبک و املاح اقیانوس‌ها و عناصر کمیاب معدنی و نمک دریاها می‌باشد را به شما پیشنهاد می‌کند.


تضمین اثربخشی فوق‌العاده، نتیجه انتخاب خالص‌ترین مواد فعال تشکیل‌دهنده می‌باشد که در محصولات میلادوپیز بکار رفته است. تولید محصولات میلادوپیز بر اساس بالاترین استانداردها صورت می‌گیرد و بر اساس قوانین سوئیس کمپانی میلادوپیز مسئولیت محصولات را در مقابل مصرف‌کنندگان به عهده می‌گیرد. کلیه محصولات میلادوپیز ازنظر درماتولوژیک تست‌شده و دارای گواهی استاندارد تولید ISO 9001 می‌باشند.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف