لیست محصولات این تولید کننده بیولاین Bioline (نماینده رسمی)

شركت بیولاین Bioline ايتاليا با بيش از 30 سال تجربه،‌همواره به صورت كاملاً حرفه اي در عرصه فراورده هاي زيبايي و مراقبت از پوست صورت و بدن فعاليت داشته است. اين موسسه به عنوان اولين شركت شناخته شده در سراسر اروپا مي باشد كه در توليد محصولات گروه خاويار و رتينول و تركيبات ،AHA,PHA و استفاده از سلول هاي بنيادي گياهي، تحولي عظيم ايجاد كرده است.
بسته بندي هاي بي نظير اين محصولات و خدمات ويژه اي كه از طريق نمايندگان اين كمپاني در سراسر جهان عرضه مي گردد،نام بيولاين را به فراتر از مرزهاي اروپا رسانده است. اين محصول هم اكنون به طور گسترده اي در كشور هاي سويس، آمريكا، كانادا، استراليا، آلمان، نروژ، اسپانيا و سوئد... عرضه مي گردد. راز پايداري و پيشرفت اين موسسه ،تحقيقات علمي و عملي هر روزه و پويايي مداوم است. بيولاين با پشتوانه 30 سال تجربه و تحقيق و با استفاده از لابراتوارهاي مجهز در ايتاليا و همچنين بهره گيري از كادر برجسته علمي توانسته است محصولات خود را با استفاده از فناوري روز در راستاي پاسخ به مسائل و مشكلات پوست جامعه مدرن به مصرف كنندگان خود عرضه كند. عملكرد كمپاني بيولاين از ساخت اولين محصولات آب كننده چربي هاي زائد بدن تا تهيه و توليد كپسول هاي تحريك كننده ساخت بافت هاي جديد گواه بر اين مدعا است.

مفتخريم اعلام داريم كه اين محصولات در اروپا، مدارك GMP و در ايران نيز مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي را دارا مي باشد.

لیست مقایسه محصولات

انصراف

لیست مقایسه محصولات

انصراف